Adana Hava Durumu
Arama Yap
Facebook Youtube Twitter RSS
Genç Fikirler Güçlü Kadınlar 21. Altın Koza Fİlm Festival Sinekle Mücadele Otobüs Saatleri Etkinlik Takvimi sosyalag Aykome Hizmetleri Toplu Sms Hizmeti nikah
ZABITA YASALARA UYGUN OLARAK HERKESE EŞİT HİZMET VERİR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKAN VEKİLİ ZİHNİ ALDIRMAZ, ZABITA DAİRE BAŞKANLIĞI’NA ATANAN MUSTAFA AKYIL’A “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİNDE BULUNDU…

“ZABITA; DEVLETİN KOLLUK GÜCÜDÜR. YASALARA VE YÖNETMELİKLERE UYGUN OLARAK HERKESE EŞİT HİZMET VERİR”…

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, devletin kolluk gücü olan zabıtanın yasalara uygun olarak herkese eşit hizmet vermesi gerektiğini söyledi.

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı’na atanan Mustafa Akyıl’a “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunan Zihni Aldırmaz, “Gayet tabi zabıtamız yasalara uygun davranırken esnafı da mağdur etmemeli. Ama herkesin kurallara uymasını da denetlemeli. Zabıta Daire Başkanlığı direk başkana bağlı olarak çalışma yürüttüğünden her türlü sorununuzu direk olarak bana aktarabilirsiniz. Benim temel prensibim yasalara ve yönetmeliklere saygılı olmaktır. Devletin kolluk gücü olan zabıta, devletin şefkatine uygun olarak hareket eder ve polisle uyum içinde çalışır” dedi. 

Zihni Aldırmaz, siyasetin en son gireceği kurumun zabıta olduğunu vurgulayarak,  “Devlet kurumlarında zaman zaman görev değişiklileri olur ve bu doğal sayılmalıdır. Ayrıca siyasi saiklerle hareket etmemeniz konusundaki talimatımı her zaman aklınızda tutun. Çünkü siyasetin girmesi gereken son kurum zabıtadır. Allah mahcup etmesin” şeklinde konuştu.

Zabıta Daire Başkanlığı’na atanan Mustafa Akyıl’ın devlet deneyimi olan başarılı bir bürokrat olduğunu belirterek, “Başarılı olacağınıza inanıyorum” dedi.


Son Haberler
» Adana ASKİ Spor’da keyifler yerinde » Sözünü tuttu, toplu taşıma ücretlerini aşağıya çekti » Cumhuriyet Gecesi’nde anlamlı coşku » Genç Fikirler, Güçlü Kadınlar Projesi Fikir Kampı 29-30 Kasım 2014 tarihinde Adana’da gerçekleştirilecek. » Başkan Sözlü, “Türkiye Cumhuriyeti, Atatürk’ün yolundan ayrılmadan sonsuza kadar yaşayacak.” » Adana ASKİ, Edirne’yi bekliyor » “ Şehit haberlerine alışılmasın” kurdelesi » Adana İtfaiyesi modernize ediliyor, filosu güçlendiriliyor » Adana Aski Spor’dan Çanakkale çıkarması » Başkan Sözlü, Hadırlı’da muhtarları dinledi » MS’ye dikkat çekmek için Adana’da “motor” diyen filmde Başkan Sözlü rol aldı.
Twitter
» RT @HuseyinSOZLU: Yüreğir'de bayram öncesi pazarı ziyaret ettim. Honamlı ve Sarıkeçili Tekeleri pazarın ilgi odağı idi. . http://t.co/lN3L5… » Bayram boyunca ulaşım ücretsizdir. http://t.co/9q4GQpGlGO » Kurban Bayramınız Mübarek Olsun, Sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle. Mutlu Bayramlar. http://t.co/JZhEeN7qdP » 05 Ekim 2014 #Nöbetçieczaneler http://t.co/VDmfkYJLtC » 06 Ekim 2014 #Nöbetçieczaneler http://t.co/QEq0fXzc3N » 08 Ekim 2014 #NöbetçiEczaneler http://t.co/ilFW45Y2u3 » 09 Ekim 2014 #NöbetçiEczaneler http://t.co/7Ubz1htwDX » Mağdur öğretmen adayı, Başkan Sözlü'den destek istedi http://t.co/j2Hq9E5rW5 http://t.co/Nd9woCcL40 » RT @HuseyinSOZLU: Büyükşehir Belediye Meclis Toplantıızın Ekim Ayı ikinci Birleşimi Başladı.Adana için değişime ara vermeden çalışyoruz htt… » Allah'ın Selamı Rahmeti, Bereketi üzerimize olsun! Günümüz aydın Cuma'mız Mübarek Olsun! Hayırlı Cumalar. http://t.co/5pk3oIbJHU
Ana Sayfa | Sık Sorulan Sorular | Telefon ve Adresimiz | WebMail | English
ASKİ | Adana İmar İnşaat | Altın Koza A.Ş. | BELDETAŞ A.Ş. | Ulaşım A.Ş. | ÇUFAŞ
Mobil Arayüz - Online Kişi: 562, Ziyaretçi Sayısı: 3.582, Toplam Ziyaretçi 39.552.695

Basın FTP